Tere tulemast Põlvamaa turismiportaali!

Põlvamaa giidid

PÕLVAMAA ATESTEERITUD GIIDID:

Andra Preeden – Räpina, Värska, Põlva, Põlvamaa (eesti keel)
Tel: 58667701
e-mail: andra@ariabi.ee

Ave Pau - Põlvamaa (eesti keel)
Tel: 5152023
ave.pau@mail.ee

Helian Bleive – Põlva, Taevaskoja (eesti keel)
Tel: 59016833
e-mail: Helian.Bleive@gmail.com

Iia Timmi – Taevaskoda, Põlva linn, Põlvamaa. Lisaks tõukeratta- ja tõukekelgumatkad (eesti keel)
Tel: 509 3832
e-mail: metsakoda@gmail.com

Kaire Hakk - Põlvamaa (eesti keel)
Tel: 5175886
e-mail: kaire.hakk@gmail.com

Kairi Songi - Põlva, Räpina, Põlvamaa (eesti keel)
Tel: 5353 5588
e-mail: kairi.songi@gmail.com

Kati Taal - Setomaa, Põlva, Põlvamaa, Ajalooline Võrumaa (eesti keel)
Tel: 58022858
e-mail: katitaal@gmail.com

Lily Lind - Põlva ja Põlvamaa (eesti keel)
Tel: 56 222 885
e-mail: lily@kagureis.ee

Marge Ojastu – Postitee, Vana-Võrumaa (eesti keel)
Tel:5393 2352
e-mail: margeojastu@gmail.com

Olga Lapp - Põlva linna, Võhandu jõe ürgoru ja Meenikunno maastikukaitseala piirkond (eesti ja vene keel)
Tel: 5632 4760
e-mail: olga.nuusberg@mail.ee

Sigita Matulevičienė – Põlvamaa (leedu, vene ja inglise keel)
Tel: 5391 7469
e-mail: sigita.guide@gmail.com

Toivo Lees - Põlva linn, Räpina linn ja vald, Võhandu-Palumaa, Piusa liivakoopad, Setomaa, Meenikunno maastikukaitseala, Ilumetsa meteoriidikraatrid (eesti keel)
Tel: 5332 1691
e-mail: toivolees@gmail.com

Ulla-Maia Timmo - Mooste mõis (eesti keel)
Tel: 5622 2986
e-mail: ullatimmo@gmail.com

Ülle Kullamaa – Põlvamaa (eesti keel)
Tel: 520 4265
e-mail: ulle.kullamaa@gmail.com